Cuma, Ekim 12, 2012

Amca Hediyesi ; BALONCUK MAKİNESİ :)

Merhaba;
Minik Oyuncunun çok sevdiği bir oyuncağımızı paylaşmak istiyorum sizlerle..

Baloncuk makinesi !

http://www.elc.co.uk/Extreme-Bubble-Machine---Blue/133017,default,pd.html

Bu oyuncağı Minik Oyuncuya amcası almıştı.Anında 100.000 baloncuk yapıyor :))
Makinenin baloncukları güzelce çıkartabilmesi için, kendi özel sıvı karışımını kullanmanız gerekiyor. Bu da kimyasal demek!! Sırf bu nedenle bu oyuncağı sevememiştim :/ Benim aksime Minik ise çıldırıyordu :) Birkaç kez Amcamızın hatrı vesilesiyle açtık oyuncağı..Balonuklar yüzüne gözüne çarpıyordu ve makinenin önüne çok yaklaştığı için sıvı üzerine sıçrayabiliyordu.
Ben de zalim anne olarak, makineyi kaldırmıştım elbette :) Fakat bu afacanlardan hiçbirşey saklanmıyor malumunuz. Buldu gecikmeden sevgili balon makinesini !
Ağlama krizleri geçirirken bende Şimşek çaktı ! Eşimin amcasının getirdiği ve küvet kullanmadığımız için kaldırılmış olan banyo köpüğümüz aklıma geldi! :))    ( Daha evvel beyaz granül sabunla da denedim makineyi.sonuç fiyaskoydu !:)
BÜBCHEN marka bu banyo köpüğüne sonuna kadar güveniyorum:) Biraz sulandırıp makineye koyduk ve sonuç tatmin edici ! :) 100.000 olmasa da 10.000 baloncuk oldu :))

İşte makinemiz ! Bu arada şuan neredeyse yarı fiyatına inmiş.Yaz sonu indirimi.MOTHER&CARE mağazalarından temin edebilirsiniz.
Herkese bizdeki gibi bir AMCA dileklerimle :))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder