Pazar, Ocak 13, 2013

Ayaklarımızla da Resim Yaparız Biz ! :))

Merhabaaalar efendiiimmm :)) Annesinin dersleri ,sınavları, Minik adamın öksürükleri,ateşleri derken uzun zamandır ayrı kaldık blogumuzdan... Neyse ki hastalıklarımız büyük orandan azaldı ve sahalara geri döndük ! :)) Bugün ne yapsak , ne etsek,ne oynasak diye ; ETKİNLİK KİTABImızı kurcalarken de ;işte bu oyunu gördüm! AYAK BASKISI ! :))) Fikre bayıldım ama ,'banyo oyunu' olarak uygulamak üzere erteleriz demiştim.. Derken ; Minik , zulama sakladığım kraft kağıtlarımı ele geçirmiş bir vaziyette karşıma gelince ;kendiliğinden bir araya gelen bu muhteşem ikiliye karşı koyamadım ! :)) Hemen; banyomuzun önündeki paspası ortadan kaldırıp ; yere bu koooskocaman kraft kağıdı serdim.. Parmak boyalarımızı tabaklara sıkarak hazırladım..Süngerler, fırçalar da tamam.. Çoraplar çıkartıldı, kollar sıvandıı ...ve SAVAAAŞA HAZIRIIIZ ! :)) Önce ayaklarımızı boyalarla boyayıp,kağıdın üzerinde yürüdük,hopladık zıpladık :)
Derken ayak baskısının boyutu değişti.. Elller kollar da daldı boyaların içine... Geçtiğimiz günlerde kanal gezerken Yetenek Sizsiniz programında bir ressama denk gelmiştim..Ayaklarıyla resim yapıyordu; 'Bunu dünyada bir tek ben yapıyorum !' demişti..KÜLLİYEN YALAN :)) İŞTE BİZ DE YAPIYORUZZZZZZ :)))
Hem ;hiç de o kadar zor değilmiş... İnanılmaz eğlendim(K) ...! Oyunun en sonunda,Minik'in boyalı ellerini gözüne sürmesi ve beraberinde annesinin mekan sarsan çığlıklarını saymazsak çok güzel vakit geçirdik :)))
Bugün de böyle güzel bir gün idi... Sevgili,minik oğlumu bana emanet ettiğin için binler şükür olsun Rabbim'e..Hayat onunla o kadar güzel ki! ....

1 yorum:

  1. Cok guzelsiniz resmin izin son Hali de harikasi gorunuyor. Bu gunlerde Cok yogunyz AMA Firsatini bulursam yusufa da yaptirmak istiyorum

    YanıtlaSil