Perşembe, Mart 26, 2015

Oyuncu_anne Instagram' da :)

Merhaba :)
Eger hala bu blogu okuyan,  gören birileri varsa onlara ve bloguma MERHABA :)

 Zaman öyle hizla akip gecti ki;  bu seneden hicbirsey anlamadım desem yeridir :// İki ufak cocuklu hayatin nasıl olduğunu iki ve 2+çocuklar bilir :/ ama tek cocuklular zinhar bilemez :)))))
 Gecen sene belki de hayatımdaki en zor seneydi :/ yani umarım ileride daha zorlayıcılarini yaşamayiz, :/)))

Çocuklar dışında herseyi ihmal ettim..Başta kendim olmak üzere. Ama artık yavaş yavaş birseyler yoluna girdi ve telafi süreci de başladı :)

İhmal ettiklerimden biri de blogumdu ..Hep içimde bir sizidir bu blog. ..
.Belki de bana tek çocuklu sakin günlerimi ya da minikle özel zamanlarimizi  animsattigi içindir :/

Evet kardeşle birlikte ,o tek başına sürdürülen hukumranlik da bitiyor denilebilir.. :/ Belki eski günlerdeki gibi sakin ve tamamen Minik merkezli günler geçiremedik ama Oyuncuanne elbette oglusunu ihmal etmemek,  eski günleri aratmamak için maximum gayreti gösterdi; ))

Bir de dipnot duseyim,hukumranlik,  sükunet bitiyor ama çok renkli günler geliyor; ) çok şükür bin şükür bugunlerimize :) gökkuşağı gibi oldu evimiz..ne renk ararsan var :) sarisindan moruna ...
Neyse efendim demem o ki;  bizim  iki numara yani ufaklık da 17 aylik oldu ,tam da abisi bu kadarken blogu   tutmaya baslamistim...HHey gidi günler hey!! :)
Ben de bloğa geri dönmek için munasibtir diye düşündüm:)

Günlük oyunlarımizi @oyuncu_anne instagram hesabında paylaşıyorum gerçi ,ama burda da not tutmak istiyorum becerebilirsem :))

Bazen Sadece fotoğraf paylaşacak bile olsam buralarda olmaya çalışacağımM;) Hala okuyanlar varsa aklınızda bulunsun; ))

HA TABİ BİR DE;  BİZİ GÜNCEL OLARAK INSTAGRAM HESABIMIZDAN DA TAKİP EDEBILIRSINIZ; )
@oyuncu_anne    .....
musmutlu günler ve sevgiler dileklerimle :)

1 yorum:

  1. aaa Merve bu bloğun senin olduğunu bilmiyordum instagramdan seni takip ediyorum ve kuzucuklarını görüyorum çok şekerler meğerse daha öncesinde de takip ediyormuşum geri dönmene sevindim Allah bilir Nurturiadan da arkadaşızdır :)

    YanıtlaSil